top of page
Zoeken

Afsluiting seizoen jeugd


Vrijdagmiddag/avond 5 november was er een feestelijke afsluiting van het seizoen voor onze jeugdleden. De jeugdcommissie had een erg leuk programma georganiseerd voor maar liefst 27 kinderen. Ze begonnen met XL spellen: Jenga, Katapult sjoelen, Gatenkaas en de Toren van Pisa. Daarna was er patat met wat te drinken. Vervolgens ging het dak eraf met de MuziekBingo. Het was een gezellige boel en complimenten aan de Jeugdcommissie voor de goede organisatie. Ook dank aan de ouders die geholpen hebben. Niet alleen tijdens deze avond maar ook het afgelopen seizoen met de begeleiding van onze jeugdteams. Zij zijn echt nodig, zonder hen kunnen we de kinderen niet aan de competitie laten deelnemen.

Veertien kinderen volgt dit najaar/winter nog tennislessen op onze eigen baan. Doordat Daan Stegge gestopt is hebben zij nu les van Janneke Leeuwerik en Mike oude Luttikhuis van Approach. De rest zal het komende voorjaar weer lessen gaan volgen. en zien we dan weer terug op onze banen.



Comments


bottom of page