Competitie teams

COMPETITIE TEAMS

Zaterdag
Dames 1 – 4e klasse

Inge Boers (A)

Irma Swennenhuis (D)

Catherine Perik

Lisa Olde Hanter (D)

Maaike Molenmaker (D)

Zaterdag
Dames 2 – 4e klasse

Marjolein Pahlplatz (A)

Damascha Schreur

Hilde van de Zande

Joyce Pahlplatz

Simone Visser

Tanja Horsthuis

Zaterdag
Dames 3 – 5e klasse

Marleen Kulk (A)

Anne Heerink

Petra Vogelsang

Inge Zwijnenberg

Ellen Benneker

Yvonne Engelbertink

Zaterdag
Dames 4 – 5e klasse

Wendy Brand (A)

Daniëlle Torchalski

Dorien Vastert

Pauline Bulter

Monique van Langen

Tamara Hampsink

Nienke Tijman op Smeijers

Zaterdag
Heren 1 – 4e klasse

Maarten Nijhuis (A)
Luuk Nijhuis
Theo Hermsen
Koen Hermsen
Gert Punt (D)
Richard Wigger

Zaterdag
Heren 2 – 5e klasse

Martijn Huve (A)
Bjorn Schreur
Niek Tunderman
Mike Oude Hampsink
Marcel Oosterbroek

Zaterdag
Heren 3 – 6e klasse

Dennis Schruijer (A)
Wouter Klieverik
Peter Mulstege
Andre Loohuis
Martin Marsman
Marcel Blokhuis

Donderdag
Dames 1 – 1e klasse

Irma Swennenhuis (A)

Gea de Lange

Willy Visschedijk

Paula Berning

Ria Huttenhuis

Marika Rosink

Inge Boers (D)

Donderdag
Dames 2 – 3e klasse

Anita Wiefferink (A)
Thea Nijhuis
Jose Pross
Carolien Haarman
Lucia Vaneker
Ine Oude Elferink
Ria Beernink

Donderdag
Heren 1 – 2e klasse

Jos Tijdhof (A) (D)

Herman Schopbarteld

Erik Kulk

Herman Loohuis

Hans Bosch

Gerard Nijhuis

Herman Nijhuis

Donderdag
Heren 2 – 3e klasse

Benny Visschedijk (A)

Hans van der Zande

Gerard Kamp

Cor Perik (D)

Gerard Rikhof

Hans Grunder

Dick Bouwens

Gerrit Hesselink

Vrijdag
Heren 1 – 3e klasse

Henk Berendsen (A)

Herman Nijhuis

Paul Olde Nordkamp

Gerard Kempers

Edwin Engelbertink

Tonny Nijkrake

Gert Punt (D)

Grego Hampsink

Vrijdag
Heren 2 – 4e klasse

Hans Vaneker (A)

Bas Pros

Sander Bosch

Hans Punt

Peter van Langen

Jos Oude Elferink

Peter Weusthof

Wilfried Brookhuis

Richard Pot

Vrijdag
Heren 3 – 5e klasse

Anjo Kanter (A)

Cor Perik (D)

Harrie Rosink

Matthieu Brouwer

Ben Scheper

Mathijs Willemstein

Ton Braxhoven

Hans Tunderman

Hans Leferink

Vrijdag
Dames 1 – 4e klasse

Odette Oude Hampsink (A)
Ellen Ter Brake
Nicole Marsman
Judith Poorthuis
Astrid Blokhuis
Hanneke Koertshuis
Annet Woudstra
Daniëlle Roeloffzen

Dinsdag
Dames 1 – 4e klasse

Paulien Kempers (A)
Anita Scholten
Els Hesselink
Trees Oosterbroek
Gonnie Beernink
Simone Visser (Invaller)
Anne Heerink (Invaller)

Dinsdag
Dames 2 – 4e klasse

Gerda Segerink (A)
Karin Molthof
Marian Beernink
Aniek Rosink
Heleen Tunderman
Trudy Loohuis
Sandra Nieuwenhuis
Marianne de Schipper
Truus Monninkhof

Dinsdag
Dames 3 – 4e klasse

Thea Hesselink (A)
Ans Tijdhof
Joke Nijhuis
Annelies Brouwer
Hermine Kuipers
Ferande Getkate
Cindy Velthuis
Diny Loohuis
Truus Stanko