Bardiensten 2019

Bardiensten 2019
Maandag Dinsdag
WKnr Coordinator Tel. Datum Naam 1 Naam 2 Datum Naam 1 Naam 2
14 Annelies Brouwer 06 53 61 62 78 01-04-19 Diny Loohuis Truus Monninkhof 02-04-19 Anjo Kanter Matthieu Brouwer
15 Ellen ter Brake 06 22 53 31 29 08-04-19 Diny Loohuis Truus Monninkhof 09-04-19 Theo grote Beverborg Gerard Rickhof
16 Willy Visschedijk 06 10 18 66 18 15-04-19 Marianne de Schipper Truus Stanko 16-04-19 Pauline Bulter Ria Beernink
17 Carolien Haarman 06 20 22 65 96 22-04-19 Tweede Paasdag 23-04-19 Ellen Benneker Yvonne Engelbertink
18 Cor Perik 06 50 56 36 63 29-04-19 Peter Mulstege Dre Loohuis 30-04-19 Edwin Engelbertink Paul Olde Nordkamp
19 Judith Poorthuis 06 23 74 75 48 06-05-19 Laura Haarman Nico Haarman 07-05-19 Boudewijn Pahlplatz Martijn Huve
20 Ferande Getkate 06 46 88 84 41 13-05-19 Ton Braxhoven Wilfried Brookhuis 14-05-19 Hans Leferink
21 Matthijs Willemstein 06 29 03 56 33 20-05-19 Cecil Heemstra Dorthy Elderink 21-05-19 Jose Pross Thea Nijhuis
22 Gea de Lange 06 22 00 89 73 27-05-19 Richard Wigger Wouter Bonnes 28-05-19 Anita Wiefferink Paul Wiefferink
23 Annelies Brouwer 06 53 61 62 78 03-06-19 Marlou Punt Nienke Rodger 04-06-19 Marika Rosink Harry Rosink
24 Ellen ter Brake 06 22 53 31 29 10-06-19 Tweede Pinksterdag 11-06-19 Rogier Heerink
25 Willy Visschedijk 06 10 18 66 18 17-06-19 Marc Thiadens Dennis Schruijer 18-06-19 Henk Berendsen Herman Nijhuis
26 Carolien Haarman 06 20 22 65 96 24-06-19 Tamara Hampsink Marleen Kulk 25-06-19 Grego Hampsink Wilco Nijhuis
27 Cor Perik 06 50 56 36 63 01-07-19 Marjolein Huve Marieke Schruijer 02-07-19 Tonny Nijkrake Henk Berendsen
28 Judith Poorthuis 06 23 74 75 48 08-07-19 Laura Haarman Nico Haarman 09-07-19 Luuk Nijhuis Maarten Nijhuis
29 Ferande Getkate 06 46 88 84 41 15-07-19 Richard Wigger Wouter Bonnes 16-07-19 Wouter Punt Tonny Punt
30 Matthijs Willemstein 06 29 03 56 33 22-07-19 Tamara Hampsink Monique van Langen 23-07-19 Theo grote Beverborg Gerard Rickhof
31 Gea de Lange 06 22 00 89 73 29-07-19 Martijn Huve 30-07-19 Grego Hampsink Wilco Nijhuis
32 Annelies Brouwer 06 53 61 62 78 05-08-19 Merle Pilage Nienke Kristen 06-08-19 Gerard Nijhuis Hans Bosch
33 Ellen ter Brake 06 22 53 31 29 12-08-19 Paula Berning Inge Boers 13-08-19 Jose Pross Thea Nijhuis
34 Willy Visschedijk 06 10 18 66 18 19-08-19 Florilympha Open 20-08-19 Florilympha Open
35 Carolien Haarman 06 20 22 65 96 26-08-19 Florilympha Open 27-08-19 Florilympha Open
36 Cor Perik 06 50 56 36 63 02-09-19 Marianne de Schipper Truus Stanko 03-09-19 Ria Beernink Pauline Bulter
37 Judith Poorthuis 06 23 74 75 48 09-09-19 Peter Mulstege Dre Loohuis 10-09-19 Hans Leferink
38 Ferande Getkate 06 46 88 84 41 16-09-19 Marjolein Huve Joyce Pahlplatz 17-09-19 Edwin Engelbertink Paul Olde Nordkamp
39 Matthijs Willemstein 06 23 74 75 48 23-09-19 Inge Zwijnenberg Anne Heerink 24-09-19 Marc Thiadens Dennis Schruijer
40 Gea de Lange 06 22 00 89 73 30-09-19 Nienke Kristen Merle Pilage 01-10-19 Marieke Schruijer Anne Heerink
Woensdag Donderdag
WKnr Coordinator Tel. Datum Naam 1 Naam 2 Datum Naam 1 Naam 2
14 Annelies Brouwer 06 53 61 62 78 03-04-19 Lucia Vaneker Ine Oude Elferink 04-04-19 Enny Benneker Vera Haarman
15 Ellen ter Brake 06 22 53 31 29 10-04-19 Chris Veendijk Ralf Kristen 11-04-19 Wendy Brand Dorien Vastert
16 Willy Visschedijk 06 10 18 66 18 17-04-19 Marian Beernink Trudy Loohuis 18-04-19 Annemijn Aveskamp Nienke Rodger
17 Carolien Haarman 06 20 22 65 96 24-04-19 Paulien Kempers Els Hesselink 25-04-19 Ellen Wikkerink Stephan Bosch
18 Cor Perik 06 50 56 36 63 01-05-19 Maarten Keizer Marcel Oosterbroek 02-05-19 Tanja Horsthuis Niek Tunderman
19 Judith Poorthuis 06 23 74 75 48 08-05-19 Trees Oosterbroek Femmie Lodewijk 09-05-19 Odette Oude Hampsink Hanneke Koertshuis
20 Ferande Getkate 06 46 88 84 41 15-05-19 Tess Oude Elferink Lucia Vaneker 16-05-19 Thea Hesselink Hermine Kuipers
21 Matthijs Willemstein 06 29 03 56 33 22-05-19 Karin Molthof Gerda Segerink 23-05-19 Oswald Tiemessen Jos Oude Elferink
22 Gea de Lange 06 22 00 89 73 29-05-19 Hans Punt Peter van Langen 30-05-19 Hemelvaart
23 Annelies Brouwer 06 53 61 62 78 05-06-19 Aniek Rosink Heleen Tunderman 06-06-19 Marcel Oosterbroek Maarten Keizer
24 Ellen ter Brake 06 22 53 31 29 12-06-19 Bjorn Schreur Mike Oude Hampsink 13-06-19 Frank Koertshuis Wilfried Brookhuis
25 Willy Visschedijk 06 10 18 66 18 19-06-19 Clubkampioenschappen Clubkampioenschappen 20-06-19 Clubkampioenschappen Clubkampioenschappen
26 Carolien Haarman 06 20 22 65 96 26-06-19 Jaap de Vries Herbert Wilbers 27-06-19 Hans Reinink Hans Jansink
27 Cor Perik 06 50 56 36 63 03-07-19 Hilde van de Zande Simone Visser 04-07-19 Inge Boers Paula Berning
28 Judith Poorthuis 06 23 74 75 48 10-07-19 Chris Veendijk Ralf Kristen 11-07-19 Inge Koekoek Sanne Visschedijk
29 Ferande Getkate 06 46 88 84 41 17-07-19 Anita Wiefferink Paul Wiefferink 18-07-19 Joyce Pahlplatz Jolein Bosch
30 Matthijs Willemstein 06 29 03 56 33 24-07-19 Joost Teuben Jos Oude Elferink 25-07-19 Niek Tunderman
31 Gea de Lange 06 22 00 89 73 31-07-19 Aniek Rosink Heleen Tunderman 01-08-19 Sander Bosch Richard Pot
32 Willy Visschedijk 06 10 18 66 18 07-08-19 Gonnie Arends Femmie Lodewijk 08-08-19 Annemijn Aveskamp Marlou Punt
33 Ellen ter Brake 06 22 53 31 29 14-08-19 Marian Beernink Trudy Loohuis 15-08-19 Hanneke Koertshuis Inge Koekoek
34 Annelies Brouwer 06 53 61 62 78 21-08-19 Florilympha Open 22-08-19 Florilympha Open
35 Carolien Haarman 06 20 22 65 96 28-08-19 Florilympha Open 29-08-19 Florilympha Open
36 Cor Perik 06 50 56 36 63 04-09-19 Hans Punt Peter van Langen 05-09-19 Wendy Brand Dorien Vastert
37 Judith Poorthuis 06 23 74 75 48 11-09-19 Trees Oosterbroek Gonnie Arends 12-09-19 Tanja Horsthuis Jolein Bosch
38 Ferande Getkate 06 46 88 84 41 18-09-19 Karin Molthof Gerda Segerink 19-09-19 Oswald Tiemessen Matthieu Brouwer
39 Matthijs Willemstein 06 29 03 56 33 25-09-19 Cecil Heemstra Dorthy Elderink 26-09-19 Jaap de Vries Herbert Wilbers
40 Gea de Lange 06 22 00 89 73 02-10-19 Joost Teuben Matthieu Brouwer 03-10-19 Hans Reinink Hans Jansink
Kantinediensten tijdens de Voorjaarscompetitie
WKnr Coordinator Tel. datum tijd naam 1 naam 2
14 Annelies Brouwer 06 53 61 62 78 6-4 16.00 – 19.00 Ria Huttenhuis Astrid Blokhuis
Vanaf 19.00 Team Kardoes
15 Ellen ter Brake 06 22 53 31 29 13-4 16.00 – 19.00 Ans Tijdhof Jos Tijdhof
Vanaf 19.00 Team Kardoes
16 Willy Visschedijk 06 10 18 66 18 20-4 16.00 – 19.00 Irma Swennenhuis Gea de Lange
Vanaf 19.00 Team Kardoes
19 Judith Poorthuis 06 23 74 75 48 11-5 16.00 – 19.00 Cindy Velthuis Kunna Woldhuis
Vanaf 19.00 Team Kardoes
20 Ferande Getkate 06 46 88 84 41 18-5 16.00-19.00 Ans Tijdhof Jos Tijdhof
Vanaf 19.00 Team Kardoes
21 Matthijs Willemstein 06 29 03 56 33 25-5 16.00 – 19.00 Cindy Velthuis Astrid Blokhuis
Vanaf 19.00 Team Kardoes
22 Gea de Lange 06 22 00 89 73 1-6 16.00 – 19.00 Irma Swennenhuis Ria Huttenhuis
Vanaf 19.00 Team Kardoes
Kantinediensten tijdens toernooien
Brunchtoernooi   ( 31-03 )
WKnr Coordinator Tel. datum tijd Naam 1 Naam 2
13 Annelies Brouwer 06 53 61 62 78 31-3 10.00-einde leden Barcommissie
Clubkampioenschappen ( 19 t/ m 21-06   )
WKnr Coordinator Tel. datum tijd Naam 1 Naam 2
25 Willy Visschedijk 06 10 18 66 18 19-6 18.00-einde Richard Pot Bas Pross
20-6 18.00-einde Marlou Punt Sanne Visschedijk
21-6 18.00-einde Boudewijn Pahlplatz Tonny Punt
Kantinediensten tijdens Florilympha Open ( 19-08 t/m 1-9 )
WKnr Coordinator Tel. datum tijd Naam 1 Naam 2
Annelies Brouwer 06 53 61 62 78
34 Maandag 19-8 19.00 – einde Ria Huttenhuis Irma Swennenhuis
dinsdag 20-8 19.00 – einde Thea Nijhuis Ine Oude Elferink
woensdag 21-8 19.00 – einde Els Hesselink Pauline Kempers
donderdag 22-8 19.00 – einde Bjorn Schreur Mike Oude Hampsink
vrijdag 23-8 19.00 – einde Theo Hermsen Luuk Nijhuis
zaterdag 24-8 09.00 – 12.30 Monique van Langen Danielle Torschalki
12.30 – 16.30 Marika Rosink Harrie Rosink
16.30 – 20.30 Ellen Wikkerink Stephan Bosch
20.30 – einde leden Barcommissie
zondag 25-8 09.00 – 12.30 Thea Hesselink Hermine Kuipers
12.30 – 16.30 Kunna Woldhuis Sandra Nieuwenhuis
16.30 – 20.30 Ineke Haarman Vera Haarman
20.30 – einde Leden Barcommissie
WKnr Coordinator Tel. datum tijd Naam 1 Naam 2
35 Carolien Haarman 06 20 22 65 96
maandag 26-8 19.00 – einde Petra Vogelzang Marleen Kulk
dinsdag 27-8 19.00 – einde Sanne Visschedijk Danielle Torschalki
woensdag 28-8 19.00 – einde Ellen Benneker Yvonne Engelbertink
donderdag 29-8 19.00 – einde Ben Hilgeholt Frank Koertshuis
vrijdag 30-8 19.00 – einde Herman Nijhuis Ton Braxhoven
zaterdag 31-8 09.00 – 12.30 Inge Zwijnenberg Petra Vogelzang
12.30 – 16.30 Karin Molthof Sandra Nieuwenhuis
16.30 – 20.30 Bas Pross Sander Bosch
20.30 – einde Leden Barcommissie
zondag 1-9 09.00 – 12.30 Enny Benneker Ineke Haarman
12.30 – 16.30 Anjo Kanter Ben Hilgeholt
15.00 – einde leden Barcommissie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *